O mnie

Cześć, nazywam się Krystian i z chęcią pomogę stworzyć Ci stronę Internetową dla Ciebie i Twojej firmy.

337296255 121663640872424 6967261353075926910 n

Czym się zajmuję

Od ponad 8 lat prowadzę bloga podróżniczego Wolnym Krokiem, który jest moim poligonem doświadczalnym i dzięki niemu na bieżąco jestem ze wszystkimi nowościami odnośnie SEO i budowy stron internetowych. Dodatkowo prowadzenie strony internetowej tego typu rozwinęła we mnie umiejętności fotografii, obróbki zdjęć i pozytywnego spojrzenia na świat.
Dzięki temu z wielką pewnością mogę pomóc Tobie i Twojej działalności w zbudowaniu nowej strony Internetowej spełniającej wszystkie aktualne wymagania. Pomagam też w rozwinięciu i prowadzeniu Social Mediów, prowadzenia kampanii Google i innych spraw marketingowych.

Stwórzmy razem coś niezwykłego

Pracuję jako freelancer, dlatego nie kierują mną korporacyjne wymagania. Zależy mi na uczciwej i partnerskiej współpracy, w której będziemy mogli razem stworzyć projekt, jaki potrzebujesz.
Wierzę, że takie podejście jest niezbędne do utrzymaniu uczciwych relacji i zbudowaniu wzajemnego zaufania.
Z tego względu każdy projekt traktuję bardzo indywidualnie i kompleksowo wykonam całe zlecenie.

22

Zaufanie i fachowość

Zaufanie i fachowe podejście do projektu jest kluczowym elementem współpracy. Realizując wspólnie projekt możemy działać na wielu płaszczyznach.

Nowoczesność

Nowoczesna strona internetowa gwarantuje wyższe pozycje w wyszukiwaniu w Google dając tym samym przewagę nad konkurencją.

Projekt szyty na miarę

Współpraca ze mną może przynieść korzyści nie tylko w budowaniu strony ale także na znalezieniu tańszego hostingu, obsługi Social Media i wiele więcej.

14

Współpraca od A do Z

Jeżeli zależy Ci na tym by ktoś wreszcie kompleksowo zajął się Twoją frimą począwszy od strony internetowej po obsługę hostingu, domeny, redukcji kosztów za prowadzenie strony oraz obsługi Social Media to zachęcam do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.
Sprawdź w czym mogę ci pomóc i co możemy stworzyc.

Ta strona używa plików cookie, by lepiej dostosować się do Twoich potrzeb. Akceptuje Czytaj więcej